KTI haly

PRIEMYSELNÉ A KOMERČNÉ mini, optimálne a maxi haly

Naša spoločnosť, sa zaoberá výrobou a montážou halových konštrukcií pre rôzne účely. Našim hlavným cieľom je poskytnúť kvalitné riešenia pre skladovanie rôznych produktov vrátane poľnohospodárskych plodín, hnoja, strojov, balíkov, výkrmov a stajní.

Naše haly sú vyrobené z najvyššej kvality materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť a odolnosť voči poveternostným podmienkam. Vďaka širokej ponuke možností sa dokážeme prispôsobiť individuálnym požiadavkám každého zákazníka.

Naše riešenia pre skladovanie poľnohospodárskych plodín sú špeciálne navrhnuté tak, aby zabezpečili optimálne podmienky pre uchovávanie plodín. Vďaka tomu sa zabezpečuje ich maximálna kvalita a dlhá životnosť. Skladovanie hnoja a strojov v našich halách je tiež veľmi efektívne a umožňuje účinné hospodárenie s miestom.

Naša ponuka zahŕňa aj rôzne typy hal pre skladovanie balíkov a výkrmov, ktoré zabezpečujú ich bezpečné a účinné skladovanie. Pre stajne a iné chovné zariadenia ponúkame špeciálne riešenia, ktoré zabezpečujú maximálny komfort a bezpečnosť pre zvieratá.

Vďaka našim skúsenostiam a odbornému prístupu k riešeniu potrieb našich zákazníkov sme schopní poskytnúť kvalitné riešenia pre skladovanie a iné účely. Ak hľadáte spoľahlivé riešenia pre vaše potreby, neváhajte nás kontaktovať a radi vám pomôžeme s výberom najvhodnejšieho riešenia.

Ceny v tabuľke sú ceny za hrubú cenu za m2 haly, ktorá sa má postaviť.

Čo je zahrnuté v cene:

– Materiál pre u a c sekcie
– Pozinkovaný povrch
– Dielenské zhotovenie
– Dodávka

Kvalita materiálu: S350GD+ Z275 (MSZ-EN 10346)
dĺžka výroby: stĺpec: 3M – 6M lúč: 4M – 12,5M
geometrická tolerancia: podľa msz en 10162
montáž konštrukcie: opýtajte sa našich zmluvných kolegov!
dodanie: cca 1200 €/kamión

KONTAKT

Máte nejaké otázky alebo komentáre k produktom či službám?
Neváhajte nás kontaktovať.

GG Logistic s.r.o.
Svätoondrejská 9
Komárno 94501, Slovensko
00421 905 792 751
eurotradekomarno@gmail.com

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded.
Súhlasím